Služby designéra

Služby designéra

Jste koncový zákazník a chcete si u nás zakoupit kování na výrobu nábytku na míru? Nevíte si rady s realizací? Zeptejte se nás a my vám doporučíme jednoho z výrobců či stolařů, se kterými spolupracujeme.

Samotné kování a kuchyňská dvířka si můžete prohlédnout a vybrat v našem showroomu, ostatní detaily s výrobou nábytku pak jednoduše vyřešíte s výrobcem, kterého Vám doporučíme.

 

UKÁZKY REALIZACÍ:

 

 

Jste výrobce nábytku, stolařství či truhlářská výrobna, nemáte vlastní showroom a je pro vás problematické sami vytvořit vizualizace interiérů či poradit zákazníkovi s výběrem barev či materiálů?

Rádi byste svým zákazníkům nabídli něco více než jen realizaci nábytku dle fotografie? Přiveďte je do našeho showroomu, kde si mohou prohlédnout a veškeré dostupné kování, kuchyňská dvířka či jiné doplňky, jako např. drátěný program, úchytky, odpadkové koše a podobně.

Velmi žádané jsou služby našeho interiérového designéra, který je vám a vašim klientům u nás k dispozici v předem dohodnutém termínu. Samozřejmostí je potom návštěva designéra v místě, kde má být realizován záměr.

Ceny vizualizací jsou individuální, v závislosti na velikosti zakázky, vypracování vizualizace nepřesahuje kalendářní měsíc.

 

UKÁZKY VIZUALIZACÍ: