O nás

La Ferramenta, s.r.o.

je rodinná firma, zabývající se prodejem komponentů pro výrobu nábytku. Majitelé se aktivně zapojují do chodu společnosti a spolu se svými spolupracovníky – zaměstnanci – se podílí takřka na všech dílčích procesech vedoucích k úspěšnému chodu firmy.

Již od prvopočátku, filozofií společnosti, bylo poskytnout zákazníkům něco více než jen  prodej výrobků. Naším cílem je navázat se zákazníkem trvalý vztah, poskytnout mu nadstandardní servis a technickou podporu.

Jsme přímými dovozci zboží z Itálie a z Asie. Zboží z Itálie je, mimo jiné, zajišťováno, prostřednictvím vlastní nákupní a logistické kanceláře z oblasti Milána, kde je sdružováno z různých italských regionů v logistickém centru a následně zasíláno do našeho skladu v České republice. Pro zajišťování produktů z oblasti Asie čerpáme z dlouholetých zkušeností při těchto procesech a spolupracujeme pouze s prověřenými výrobci zboží a kvalitními logistickými agenturami.

95%

zboží, které naleznete na naše e-shopu jsou naše standardní skladové položky. V praxi to znamená, že zboží  je zpravidla ihned dostupné         

24 hodin

je čas, mezi přijetím vaší objednávky a odesláním zboží k vám. Vaše objednávka bude po přijetí ihned zpracována a zpravidla odeslána tentýž nebo následující pracovní den.

0.1%

je poměr reklamací vůči celkovému obratu v posledních 4 letech. To vše díky spolupráci s pouze prověřenými dodavateli a striktní kontrole kvality. Takové zboží nabízíme pod buď pod obchodní značkou výrobce anebo vlastní obchodní značkou THE LEVEL. Tyto produkty jsou ve většině případů testovány a následně certifikovány CATAS, SGS nebo TÜV. Mnohé z nich mají i svůj vlastní patent

4 týdny

jsou obvyklý termín dodání zboží s poznámkou „skladová dostupnost na dotaz“. Tento termín se zpravidla pohybuje od jednoho do čtyř týdnů, ale v mnoha případech může být toto zboží i skladem, proto je nutné telefonicky kontaktovat zákaznický servis a dostupnost si ověřit, případně se dohodnout na termínu dodání.